01 Жовтня, 2023 р., 14:38
В рамках відзначення Дня міста на спортивному комплексі Буської ДЮСШ відбувся традиційний мініфутбольний турнір поміж командами вулиць міста: Львівська, Папірня, Польна, Технічна, Центр.
30 Вересня, 2023 р., 09:28
У змаганнях взяли участь представники спортивних шкіл Львова, Кам'янки-Бузької, Новояворівська, Золочева, Миколаєва, Бродів, Зборова, учні Буської ДЮСШ та учні загальноосвітніх шкіл нашої громади. Загалом - 150 спортовців.
29 Вересня, 2023 р., 09:24
Впродовж трьох днів 26-28 вересня на спортивному комплексі Буської ДЮСШ тривали змагання з футболу 11 х 11 серед дев'яти ЗОСО І-ІІІ ст. нашої громади.
29 Вересня, 2023 р., 09:22
В переддень Дня міста, який Буськ відзначатиме вже цієї неділі, 1 жовтня, в міському сквері, що на площі Ринок, працівниками Буського міського комунального підприємства встановлено 12 нових добротних лавок, які безкоштовно виготовили місцеві підприємці з матеріалів, які надала Буська міська рада.
29 Вересня, 2023 р., 09:17
30 вересня бібліотечна спільнота України відзначає своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек. 27 вересня з цієї нагоди в методичному залі Буського міського Народного дому зібралися бібліотекарі нашої територіальної громади, аби в невимушеній, творчій атмосфері поділитися один з одним своїми напрацюваннями та здобутками впродовж ще одного складного року - другого року війни в Україні.
29 Вересня, 2023 р., 09:14
Її учасники виконали Державний Гімн України, вшанували хвилиною мовчання загиблих на війні українських захисників, поклали квіти до підніжжя пам'ятника Українського Пророка, мислителя та борця Тараса Григоровича Шевченка.
29 Вересня, 2023 р., 09:11
Під час засідання, участь у якому взяли міський голова Ростислав Сліпець, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету, депутати, громадські активісти, ЗМІ, спільно з експертом проєкту, старшим науковим співробітником ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М.І. Долішнього НАН України» Андрієм Дубом було опрацьовано результати SWOT-аналізу, дерево цілей Стратегії розвитку Буської міської територіальної громади; сформовано орієнтовні проєкти заявок до Плану заходів на 2024-2027 роки.
29 Вересня, 2023 р., 09:06
Клієнти ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» можуть передати показання газового лічильника будь-яким зручним для них способом, незалежно від наявності інтернету чи доступності центру обслуговування клієнтів.