08 Вересня, 2023 р., 17:29
Сьогодні, 8 вересня, у день великого християнського свята Різдва Пресвятої Богородиці урочисто відкрили та освятили фігуру Матері Божої, яка на величавому постаменті у своїх білосніжних шатах була встановлена на території КНП "Буська центральна районна лікарня".
08 Вересня, 2023 р., 13:02
На вимогу Закону України «Про благоустрій населених пунктів», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розроблений проєкт Правила благоустрою населених пунктів Буської територіальної громади.
07 Вересня, 2023 р., 09:00
У середу, 13 вересня, в сесійній залі Буської міської ради (вул. Львівська, 2) відбудеться  перше розширене засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Буської міської територіальної громади на період до 2027 року.
06 Вересня, 2023 р., 21:02
Вся інформація щодо РРО/ПРРО –  на вебпорталі ДПС
06 Вересня, 2023 р., 10:51
У неділю, 10 вересня, відбудеться щорічний велопробіг за маршрутом Буськ – Чучмани – Сторонибаби – Красне - Буськ з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту України та пам'яті Останнього головнокомандувача УПА Василя Кука.
06 Вересня, 2023 р., 10:49
14 вересня 2023 року об 11.00 у Золочівському палаці культури (м.Золочів, вул.Чорновола,1) відбудеться зустріч з родинами військовослужбовців з числа загиблих, зниклих безвісти, полонених, які отримали поранення, ті, що потребують юридичної підтримки.
05 Вересня, 2023 р., 10:43
Про шлях створення команди, підготовку спортсменок, підтримку міської ради та ДЮСШ, перспективи футбольного колективу, кістяк якого складають вихованки відділення футболу Буської ДЮСШ, у інтерв'ю з президентом ЖФК «Надбужжя» Іваном Томківим https://ffl.org.ua/news/6740, яке підготував інформаційний центр Львівської асоціації футболу.
05 Вересня, 2023 р., 10:40
Відповідно до урядової програми «Грант для ветеранів та членів їх сімей», що стартувала у квітні цього року, 13 заявників із Львівщини, бізнес-плани котрих розглядала комісія Львівського обласного центру зайнятості, отримали позитивне рішення про надання коштів для започаткування або розвитку підприємницької діяльності.
01 Вересня, 2023 р., 17:41
Вже цієї неділі, 03 вересня, футбольна жіноча команда "Надбужжя" (м.Буськ) у І турі Чемпіонату України з футболу Першої ліги (група "А") зустрінеться у двобої з командою "Рух" (м.Львів).