09 Серпня, 2023 р., 09:58
Особливості відновлення відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»
07 Серпня, 2023 р., 12:43
Ризоманія  являється одна із найнебезпечніших хвороб у регіонах вирощування цукрових буряків. Збудник викликає метаболічні зміни у рослині, що призводить до зниження якості та врожайності коренеплодів. Через підвищену шкідливість і ймовірні високі економічні збитки, хворобу вважають карантинною.
03 Серпня, 2023 р., 14:25
Дорогі друзі! На території Буської міської територіальної громади планується створити молодіжний простір для підтримки культурних та соціальних ініціатив, втілення проєктів, презентацій та зустрічей.
03 Серпня, 2023 р., 09:57
Цьогоріч виповнюється 212  років з дня народження Будителя Галичини - отця Маркіяна Шашкевича!
03 Серпня, 2023 р., 09:54
Її організатором став Буський-Центр Молодіжних Ініціатив (кер. Марія Шквір) за сприяння Буської міської ради та відділу освіти, культури, молоді та спорту.
02 Серпня, 2023 р., 12:00
Буське відділення АТ "Львівгаз" повідомляє, що у зв'язку з проведенням ремонтно-профілактичних робіт Бібрським ЛВУМГ ТОВ "Оператор ГТС України" буде припинено подачу газу споживачам в наступні терміни:
01 Серпня, 2023 р., 15:58
Про скасування воєнних податкових пільг з 1 серпня 2023 року: Інформаційний лист №4/2023 від ДПС
30 Липня, 2023 р., 10:07
Цей День був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення поінформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми. А також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.
28 Липня, 2023 р., 10:05
Сьогодні, 28 липня, українці відзначають 1035-ліття Хрещення Руси-України, День пам’яті Святого Рівноапостольного князя Володимира та День української державності!
27 Липня, 2023 р., 10:02
Сьогодні, 27 липня, в Україні відзначають День медичного працівника - професійне свято усіх, хто пов'язав своє життя з медициною. А це - лікарі, фельдшери, медсестри, санітари, численний обслуговуючий персонал закладів охорони здоров'я.