В спортивному залі ДЮСШ відбулися змагання з футзалу серед команд шкіл І-ІІ ступенів

Дата: 20.03.2024 09:53

Фото без описуЗа підтримки Буської міської ради, відділу освіти, культури, молоді та спорту, Федерації футболу МТГ у вівторок, 19 березня, на базі Буської дитячо-юнацької спортивної школи в залік Спартакіади школярів відбулися змагання з футзалу.

За перемогу в турнірі боролися команди семи закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів: Соколянського, Переволочнянського, Яблунівського, Ракобовтівського, Чанизького, Боложинівського та Новосілківського.

🔸 У напружених двобоях призові місця розподілися наступним чином:

І місце здобула команда Новосілківського ЗЗСО, яка у фіналі зустрілася з командою Яблунівського ЗЗСО, яка стала у підсумку другою. Основний час не виявив переможця 1:1 (за пенальті 6:5).

ІІІ місце в команди Боложинівського ЗЗСО, яка перемогла команду Переволочнянського ЗЗСО. Основний час 2:2 (пен. 3:2).

Чемпіон та призери змагань були нагороджені медалями та командними дипломами, а команда Переволочнянського ЗЗСО, яка зайняла IV місце, дипломом у номінації "За волю до перемоги".

🔸 Змагання в залік Спартакіади школярів Буської МТГ продовжаться 20-21 березня за участі футзальних команд ЗЗСО І-ІІІ ст., 22 березня - кращі з них боротимуться за перемогу в фінальних іграх.

🙏 Учні вдячні Збройним Силам України за можливість жити, навчатися, розвиватися, займатися фізичною культурою та спортом.