01 Вересня, 2023 р., 07:39
Вельмишановні вчителі, учні, їхні батьки – дружна освітянська родино Буської міської територіальної громади!
31 Серпня, 2023 р., 16:50
Сьогодні, 31 серпня, парк шкільних автобусів нашої громади поповнився ще одним новеньким "Школяриком", який було придбано для довезення учнів освітніх закладів на умовах співфінансування.
31 Серпня, 2023 р., 16:48
Функціональні можливості ПРРО від ДПС
31 Серпня, 2023 р., 16:46
Депутатським корпусом було розглянуто усі 30 питань порядку денного та прийнято відповідні рішення, які у відведений законодавством строк будуть підписані міським головою та оприлюднені на нашому офіційному сайті.
30 Серпня, 2023 р., 16:41
Сьогодні, 30 серпня, у м.Буськ прибув нідерландський бігун Боас Крагтвейк, який прямує з Амстердама до Києва, щодня долаючи більше 50 км з 2,5 тис.км запланованого маршруту.
29 Серпня, 2023 р., 15:22
Цей День держава започаткувала в 2019 році. Саме 29 серпня, бо з цією датою пов’язаний один із найтрагічніших епізодів російсько-української війни до повномасштабного вторгнення – вихід українських воїнів з оточення під Іловайськом у 2014 році. Тоді російське керівництво – традиційно для себе – порушило домовленості: українських військових розстріляли, коли вони колонами проходили тим, що мало бути «зеленим коридором». Їхній шлях пролягав через соняшникові поля. Тому традиційним символом пам’ятного дня 29 серпня став соняшник.
29 Серпня, 2023 р., 15:18
Уся актуальна інформація про різні пропозиції, програми та можливості для ветеранів та їх сімей на Львівщині зібрані на одній платформі за посиланням: https://loda.gov.ua/project/70266
27 Серпня, 2023 р., 15:20
У змаганнях взяли участь представники Львівщини, Тернопільщини, Івано-Франківщини. Учні Буської ДЮСШ традиційно вибороли низку нагород, продемонстрували високі результати та особисті рекорди:
26 Серпня, 2023 р., 15:15
Розпочався захід хвилиною мовчання по вшануванню пам’яті загиблих військових та цивільних внаслідок збройної агресії росії.
25 Серпня, 2023 р., 14:13
Програма підтримки бізнесу у Львівській області на період воєнного стану на 2023 рік працює через два інструменти: