05 Липня, 2023 р., 16:38
Сьогодні, 5 липня, в намірах про мир в Україні та закінчення війни Буськом пройшла щорічна паломницька хода парафіян різних костелів Римсько-Католицької Церкви до костелу-санктурію Благовіщення Матері Божої Більшівцівської, який знаходиться у селищі Більщівці на Франківщині.
05 Липня, 2023 р., 09:15
  Чи можливо здійснити первинну процедуру реєстрації в Кваліфікованого надавача ЕДП ДПС через мережу Інтернет?
04 Липня, 2023 р., 09:59
26-29 червня на базі туристичного комплексу "Буковель" відбулися Всеукраїнські змагання з футболу серед юнаків 2013 р.н. та молодші, участь у яких взяли два склади вихованців Буської ДЮСШ тренера-викладача відділення футболу Трояна Юрія Тарасовича.
04 Липня, 2023 р., 09:55
На сайті президента України триває збір підписів про присвоєння почесного звання «Герой України» (посмертно) нашому землякові, військовослужбовцю лейтенанту Каштелянському Віктору Володимировичу, який загинув, мужньо обороняючи Україну від ворога.
29 Червня, 2023 р., 09:21
 Значного   поширення  на  території  Львівщини  набули  самопосіви  борщівника  Сосновського (Heracleum sosnowskyi) – чужорідної  для  області  рослини,  яка  росте  на  сільськогосподарських  землях,   придорожніх  та   прибережних    смугах,   вздовж   берегів   річок,  прифермських   територіях,  на  деградованних  пасовищах;  доволі  агресивно  витісняє  місцеві  види  не  лише  трав’янистих,  а  й  деревних  порід.
28 Червня, 2023 р., 15:47
Сьогодні, 28 червня, біля пам'ятника Тарасові Григоровичу Шевченку в Буську за участі Буського міського голови Ростислава Сліпця, військовослужбовців, освітян, працівників галузі культури, жителів міста відбувся урочистий захід з нагоди відзначення 27-ї річниці прийняття Основного закону нашої держави – Конституції України.
28 Червня, 2023 р., 12:48
Однією із соціальних гарантій для ветеранів війни, членів їх сімей є професійна адаптація, заходи якої спрямовані на відновлення та вдосконалення професійних навичок і умінь шляхом професійного навчання, надання інформаційних, консультаційних та профорієнтаційних послуг із зазначених питань, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.
27 Червня, 2023 р., 17:45
Команда "Відважні бандерівці" Буського ЗЗСО №2 з 28 червня по 2 липня представлятиме Буську міську територіальну громаду в ІІ обласному етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”), який відбудеться на дитячій туристичній базі «Карпати» КЗ ЛОР «ЛОЦКЕТУМ» у с.Кам'янка Сколівської громади.
27 Червня, 2023 р., 17:43
Електронний кабінет ДПС   для громадян
26 Червня, 2023 р., 19:29
Буський міський голова Ростислав Сліпець підписав розпорядження №101 «Про засідання ХIV сесії Буської міської ради восьмого скликання», яке відбудеться в сесійній залі у четвер, 6 липня 2023 р. Початок об 11.00.