24 Жовтня, 2023 р., 14:41
За вікном жовтень, а жовтень для бібліотек і читачів – це свято української книги. Традиція проведення свята української книги була започаткована в довоєнній Галичині товариством «Просвіта». Відтоді це свято щорічно відбувалось до 1940 року, а відродилося лише 1992 року, з настанням Незалежності України. Цьогоріч воно триває з 17 по 30 жовтня, і відзначаємо його в умовах війни. Тому дякуємо Богу та ЗСУ, що дають нам можливість працювати і пропагувати українське слово.
22 Жовтня, 2023 р., 14:39
У суботу, 21 жовтня, у Буську з метою ознайомлення з архітектурою міста, його пам'ятками, вивченням місцевих особливостей містобудування побувала делегація американських, польських та українських науковців-архітекторів: університету Нотр-Дам, НУ "Львівська політехніка", Краківського політехнічного університету, Вроцлавського університету науки і техніки та м.Золочів.
22 Жовтня, 2023 р., 14:37
Серед їх учасників були й представники нашої громади з числа працівників органу місцевого самоврядування, закладів сфери освіти та культури, водії автобусів.
19 Жовтня, 2023 р., 14:34
У четвер, 19 жовтня, Буський молодіжний центр організував для активної молоді Буської міської територіальної громади ряд тренінгів, під час яких більше 50 учасників отримали базові знання з професійної реалізації проєктів в життя, дізналися, як формується кошторис місцевого бюджету, обговорили проблему булінгу: його основні прояви, форми та хто найчастіше стає жертвами таких дій.
19 Жовтня, 2023 р., 14:29
З 1 вересня 2023 року допомога на проживання ВПО буде припинена для тих, хто:
18 Жовтня, 2023 р., 16:43
На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” з 01 січня по 31 березня 2024 року оголошується приписка до призовної дільниці другого відділу Золочівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Золочівського району Львівської області громадян 2007 року народження.
18 Жовтня, 2023 р., 13:31
ДПС запропоновано бізнесу безоплатне програмне рішення, що призначене для реєстрації розрахункових операцій
18 Жовтня, 2023 р., 12:25
Станом на 17 жовтня цього року на Львівщині 1117 осіб отримали ваучер на навчання для підтримання рівня конкурентоспроможності на ринку праці. Серед спеціальностей, за якими вони вирішили підвищити професійну компетенцію, домінували «психологія», «середня освіта (за спеціалізаціями)», «соціальна робота» та «медсестринство». У розрізі робітничих професій найбільшим попитом користувалися курси кухарів, верстатників деревообробних верстатів і водіїв навантажувача.
16 Жовтня, 2023 р., 18:25
Величним гімном українських націоналістів «Зродились ми великої години» розпочав патріотичний концерт Народний фольклорний колектив «Джерело» Народного дому с.Переволочна (керівник Ольга Мисак).
16 Жовтня, 2023 р., 17:27
Буський міський голова Ростислав Сліпець підписав розпорядження №261 від 16.10.2023 р. «Про початок опалювального сезону 2023/2024 років для окремих установ».