25 Листопада, 2021 р., 15:28
Сьогодні, 25 листопада, відбулося засідання виконавчого комітету Буської міської ради, яке провів голова Ростислав Сліпець.
25 Листопада, 2021 р., 10:35
У середу, 24 листопада, відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке провів Буський міський голова Ростислав Сліпець.
24 Листопада, 2021 р., 10:31
Шановні краяни! В суботу, 27 листопада, просимо усіх жителів нашої громади взяти участь у акціях по вшануванню пам’яті жертв Голодомору в Україні, не проводити розважальні заходи, встановити на адмінбудівлях державні прапори з траурними стрічками, священнослужителям провести у храмах панахиди за невинно загиблими українцями та організувати поминальний передзвін поміж храмами з 16.00 год. до 16 год.05 хв.
24 Листопада, 2021 р., 10:27
Днями побачив світ І том Енциклопедії Буська, автором якої є мешканець нашого древнього міста, краєзнавець, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови ЛНУ ім.Івана Франка Іван Любомирович Ціхоцький.
23 Листопада, 2021 р., 10:11
Кампанія добровільного декларування:  задекларовано активи вартістю 157,2 млн гривень
22 Листопада, 2021 р., 15:24
Цими вихідними, 20-21 листопада, у Бродівському закладі загальної середньої освіти № 2 відбувся другий етап II – го туру Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів.
22 Листопада, 2021 р., 15:21
Щоб допомогти кожному українцю отримати COVID-сертифікат у Дії, Мінцифри створила спеціальну сторінку, яка доступна за посиланням https://covid19.diia.gov.ua/.
21 Листопада, 2021 р., 14:42
Сьогодні, 21 листопада, у День Гідності та Свободи, керівництво міської ради, учасники ООС (АТО), майданівці, волонтери, депутати міськради вшанували пам’ять людей, які брали участь у Помаранчевій революції та тих, які загинули під час Революції Гідності, відстоюючи демократичні цінності, права і свободи людини.
21 Листопада, 2021 р., 09:33
Шановні жителі Буської міської територіальної громади!  Прийміть мої щирі вітання з Днем Гідності та Свободи!
19 Листопада, 2021 р., 13:08
Щороку, 16 листопада, відзначають Всесвітній день толерантності. Це свято покликане шанувати рівність всіх людей незалежно від походження, кольору шкіри, етносу, національності, релігійних вподобань, гендерної ідентичності чи світогляду.