06 Січня, 2022 р., 10:56
Святвечір – одне з найурочистіших християнських свят. Його відзначають напередодні Різдва. Цей день – останній день Різдвяного посту, тому й страви мають бути пісними. Вважається, що на столі має бути 12 пісних страв, на честь 12-ти учнів Христа. Вживати скоромне, тобто м’ясо, рибу, молочні продукти, можна з початком Різдва – 7 січня.
05 Січня, 2022 р., 13:49
                                        До уваги   підприємців - платників єдиного податку
04 Січня, 2022 р., 10:50
Буський центр надання адміністративних послуг інформує: з 1 січня 2022 року змінюється розмір адміністративного збору та плата за надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань.
31 Грудня, 2021 р., 11:15
Упродовж січня-грудня (станом на 29.12.2021 р.):
30 Грудня, 2021 р., 10:29
Загальноосвітні заклади нашої громади отримали 110 ноутбуків в рамках реалізації державної програми "Ноутбук кожному вчителю", яка передбачала, окрім виділення державних коштів на їх придбання, ще й співфінансування з місцевого бюджету.
29 Грудня, 2021 р., 13:04
Урочисте нагородження відбулось днями під час засідання президії Львівської обласної асоціації осіб з інвалідністю заступником голови Львівської ОДА Віталієм Загайним.
28 Грудня, 2021 р., 11:24
                                    Новації у сфері фіскалізації розрахункових операцій