Для учнів з особливими освітніми потребами провели спортивний захід

Дата: 02.12.2022 10:55

Фото без опису

30 листопада на базі Буського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 стартував перший спортивний захід для учнів з особливими освітніми потребами, організований дитячо-юнацькою спортивною школою відділу освіти, культури, молоді та спорту Буської міської ради спільно з комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний Центр».

🔸 У заході взяли участь учні з особливими освітніми потребами інклюзивних класів закладів освіти нашої громади.

🔸 Цікаві спортивні естафети, рухливі ігри, футбольні міні-турніри створили дружню атмосферу та підняли настрій як учасникам, так і їх батькам, педагогам.

🔸 Як повідомив директор Буської ДЮСШ Богдан Пасічник, спортовці разом з фахівцями Інклюзивно-ресурсного Центру (директор - Наталія Тронь) планують провести не менше 10 таких заходів на базі шкіл нашої громади цього навчального року.

Такі зустрічі стануть у пригоді вихованцям та сприятимуть їхньому подальшому фізичному розвитку.