13 Грудня, 2021 р., 12:11
Буська ДПІ: скористайтесь правом на податкову амністію
09 Грудня, 2021 р., 11:18
За статистичними даними станом на 01.12.2021 року за сприяння обласної служби зайнятості в регіоні роботу шукали 13,3 тис. безробітних, що майже вдвічі менше, аніж було на початку грудня торік. Серед охочих працювати переважали жінки (65,6 %) та жителі міст (60,6%).
08 Грудня, 2021 р., 17:27
Буського міського голову Ростислава Сліпця сьогодні, 8 грудня, нагородили грамотою під час зустрічі, яка відбулася за ініціативи Львівського Регіонального Відділення Асоціації міст України з головами громад Львівщини щодо діяльності органів місцевого самоврядування на Львівщині, їх комунікації з органами виконавчої влади в області та особливо на районному рівні.
08 Грудня, 2021 р., 16:01
Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Буська міська рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної  посади начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Буської міської ради.
07 Грудня, 2021 р., 14:59
Відповідне розпорядження «Про засідання VІІ  сесії Буської міської ради восьмого скликання» підписав Буський міський голова Ростислав Сліпець 6 грудня 2021 р. №277.
07 Грудня, 2021 р., 11:02
Провів богослужіння, в якому взяли участь працівники міської ради, її виконавчого апарату, старости та діловоди нашої громади на чолі з міським головою Ростиславом Сліпцем, декан Буського деканату ПЦУ о. Петро Салабай.
06 Грудня, 2021 р., 22:26
Шановні працівники органів місцевого самоврядування Бущини,депутати усіх рівнів!  Саме вам випала почесна і відповідальна місія – представляти мешканців громади, знати їх проблеми і докладати всіх зусиль для їх вирішення.
06 Грудня, 2021 р., 22:23
Дві знакові дати 5 і 6 грудня переплелись в одне ціле, як символ єдності волонтерів і військових української армії. Саме вони роблять сьогодні якнайбільше для перемоги над російським агресором.
06 Грудня, 2021 р., 16:43
Буська  ДПІ: актуальні питання щодо кампанії добровільного декларування