23 Лютого, 2022 р., 17:36
Сьогодні вітчизняний інформаційний простір стикнувся з новою хвилею фейків та «вкидів».
23 Лютого, 2022 р., 13:00
Вже цієї суботи, 26 лютого, під егідою міської ради та Федерації футболу розпочинаються змагання з футзалу на Кубок Буської МТГ .
23 Лютого, 2022 р., 12:23
У неділю, 27 лютого, на території палацу графа Бадені у Буську з 13.00 до 16.00 год. відбудуться навчання з загальновійськової підготовки для мешканців нашої громади старших 18 років.
23 Лютого, 2022 р., 11:46
В четвер, 24 лютого, відбудеться друге пленарне засідання VIII сесії Буської міської ради VIII скликання (м.Буськ, вул. Львівська,2, ІІІ поверх, сесійний зал).
22 Лютого, 2022 р., 19:03
Сьогодні, 22 лютого, в приміщенні адмінбудівлі виконкому відбулася нарада Буського міського голови Ростислава Сліпця з старостами та діловодами територіальної громади. Участь у нараді також взяли: секретар міськради Людмила Рудіон, заступники голови Володимир Зеленюх та Олег Коваль, керуюча справами (секретар) виконкому Галина Палка.
21 Лютого, 2022 р., 17:39
Багато українських і зарубіжних класиків писали про значення мови в житті кожного народу і наголошували, що нація є доти нацією, доки береже і розвиває свою мову.
21 Лютого, 2022 р., 10:32
У неділю, 20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні, Буський міський голова Ростислав Сліпець, депутати міськради, майданівці, учасники ООС (АТО), представники патріотичних громадських організацій, установ та організацій нашої громади, містяни прийшли до меморіалу Героїв Небесної Сотні в Буську, аби разом помолитися за українських Героїв, запалити свічки пам’яті, покласти квіти, згадати буремні лютневі дні 2014 року, коли мільйони українців вийшли на майдани, аби захистити своє право на Свободу, гідне життя, європейське майбутнє для себе та своїх дітей.