ПОЛОЖЕННЯ про конкурс «Моє рідне місто»

Дата: 18.09.2019 14:46

про конкурс «Моє рідне місто»

Загальні положення.

Міський конкурс «Моє рідне місто» (далі-Конкурс) проводиться з нагоди святкування Дня міста Буська.

Організатор: виконавчий  комітет Буської міської ради.

1. Мета конкурсу:

-сприяння  формуванню патріотичного ставлення дітей та підлітків  до своєї рідної громади та малої Батьківщини;

сприяння вивченню дітьми та підлітками   історії, культури  та традицій  м.Буська;

-  надання дітям та підліткам можливості виявити  та реалізувати свої творчі здібності;

- популяризація  дитячої творчості.

1. Номінації конкурсу :
  • малюнок
  • фоторобота
  • вірш
  1. Порядок проведення  конкурсу:

3.1.Конкурс проводиться за умовами, визначеними  цим Положенням.

1.  Учасниками конкурсу можуть бути вихованці шкільних навчальних ,  позашкільних закладів, учні гімназії.
    2. Малюнки, фотороботи та вірші приймаються шкільним та позашкільним закладом та передаються до виконкому міської ради  за адресою: м.Буськ,пл.900-річчя Буська.1.
    3. У конкурсі беруть участь роботи, що відповідають таким вимогам:
      1. Малюнки  повинні бути зроблені  учасником власноручно, в будь якій техніці, за допомогою фарби, олівця, фломастера тощо , фотографії  можуть бути як чорно-білі , так і кольорові .
      2. Роботиі мають розповідати про місто Буськ , відображати улюблені  куточки, історичні, архітектурні чи природні пам»ятки громади, події міської історії.
      3. Формат малюнку та фотографії не обмежується.

1. Вірші  подаються у довільній формі, на листку формату А4.
      2. На зворотному боці конкурсної роботи необхідно зазначити українською мовою: назву роботи, техніку виконання, прізвище,повне ім»я та по батькові автора, його число,місяць,та рік народження, домашня адреса, назву закладу, де навчається чи виховується, контактний телефон.

3.4.6.Роботи оцінює конкурсна комісія за такими критеріями:

- оригінальність, креативність

- змістове наповнення та його відповідність тематиці конкурсу,

- творче розкриття теми конкурсу,

- індивідуальний авторський  стиль,

- високий художній рівень.

3.4.7. За підсумками конкурсу визначаються переможці – І, ІІ та Ш місце за кожну з номінацій (вірш,фото,малюнок).

3.4.8. Переможці конкурсу будуть нагороджені цінними подарунками та дипломами на святкуванні Дня міста Буська 06 жовтня 2019р., а також про них дізнається увесь район на хвилі Буського радіо 87,5 FM та зі сторінок газети «Воля народу».

3.4.9. Термін подання робіт до 10.00 год 04.10.2019р.

3.4.10. Конкурсні роботи не рецензуються та авторам не повертаються