Відбулося засідання постійної депутатської комісії Буської міської ради з питань земельних відносин, будівництва, перспективного розвитку територій та агропромислового розвитку

Дата: 21.01.2021 13:32

Фото без описуУ середу, 20 січня, відбулося засідання постійної депутатської комісії Буської міської ради з питань земельних відносин, будівництва, перспективного розвитку територій та агропромислового розвитку (голова комісії - Микола Бровко).

Члени комісії за участі секретаря міської ради Людмили Рудіон і головного спеціаліста-землевпорядника Володимира Гуменного розглянули запропоновані на наступну сесію міської ради проєкти рішень:

1. Про передачу земельних ділянок у власність в м.Буськ.

2. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для зміни ціьового призначення.

3.Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі їх у постійне користування в м. Буськ.

4.Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в м. Буськ.

5.Про затвердження детальних планів територій земельних ділянок.

6.Про продаж права власності на земельні ділянки.

7.Про уточнення розмірів,площ та конфігурації земельних ділянок в м.Буськ.

З проєктами рішень можна ознайомитися на нашому сайті.