В Буському НД відбувся захід пам'яті Героїв Крут

Дата: 29.01.2021 19:39

???????? Сьогодні, 29 січня, у День пам'яті Героїв Крут в Буському народному домі відбувся скорботний захід в пам'ять про молодих українських студентів, які 103 роки тому дали відсіч більшовицьким військам біля станції Крути і затримали їх наступ на Київ.

?Учасники вшанування, серед яких були і новітні герої - учасники війни на сході, переглянули документальну стрічку про бій під Крутами та літературну композицію у виконанні методиста Ірини Калиновської, хвилиною мовчання вшанували усіх полеглих героїв національно-визвольних змагань 1917-1921 рр., та українських захисників, які полягли на сході нашої країни у війні з російськими окупантами.

? Надалі присутні помолилися разом зі священником УГКЦ отцем Ярославом Лозовим, подякували учасникам ООС (АТО) Ігорю Гензі, Олександру Мошонкіну та Сергієві Бондаренку за їх відвагу, патріотизм під час захисту Української держави, вручили нашим землякам квіти та листівки.

? Вела захід методист Любов Огороднік.

? Опісля учасники ООС (АТО) від усієї Буської територіальної громади поклали квіти до підніжжя пам'ятника Незалежності.