11 лютого 2021 р. відбудеться ІІ пленарне засідання II сесії Буської міської ради восьмого скликання

Дата: 02.02.2021 17:55

Голова Буської міської ради Ростислав Сліпець підписав розпорядження №14 від 01.02.2021 р. «Про друге пленарне засідання II сесії Буської міської ради восьмого скликання».

На підставі ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликаю 11.02.2021 р. на 11.00 год. друге пленарне засідання II сесії Буської міської ради восьмого скликання.

На розгляд засідання виношу такий порядок денний:

1. Про Регламент Буської міської ради восьмого скликання.

2. Про затвердження Положення про постійні комісії Буської міської ради восьмого скликання.

3. Про затвердження Положення про старосту.

4. Про внесення змін в рішення Буської міської ради від 17.12.2020 р. № 16 «Про затвердження структури та чисельності виконавчих органів та апарату Буської міської ради».

5. Про входження до складу засновників юридичних осіб.

6. Про внесення змін до показників міського бюджету на 2021 рік.

7. Про затвердження міських цільових програм.

8. Про внесення змін в статути Буського районного дитячого будинку змішаного типу «Добре серце» та Буської дитячо-юнацької спортивної школи.

9. Про Перелік приміщень, які передаються в оренду без проведення аукціону.

10. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства Буської міської ради «Буська центральна районна лікарня» на 2021 рік.

11. Про внесення змін в рішення Буської міської ради від 17.12.2020 р № 18 та від 24.12.2020 р. № 24 «Про виплату сільським головам та секретарям сільських рад, що реорганізовуються та розміщені поза адміністративним центром Буської міської територіальної громади,середньої заробітної плати на період їх працевлаштування".

12. Про організацію харчування дітей у закладах загальної середньої освіти.

13. Про утворення комунальної установи « Центр професійного розвитку педагогічних працівників Буської міської ради Золочівського району Львівської області».

14. Про Звернення депутатів Буської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

15. Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації.

16. Про надання згоди на списання непридатного для використання автомобіля з балансу Управління будинками.

17. Про передачу на баланс Красненської селищної ради комп'ютерного обладнання.

18. Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об'єднаних територіальних громад»

19. Про утворення та затвердження складу виконавчого комітету Буської міської ради.

20. Про розроблення детальних планів територій в м.Буську

21. Про затвердження детальних планів територій земельних ділянок.

22. Про передачу земельних ділянок у власність в м.Буську.

23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для зміни ціьового призначення.

24. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі їх у постійне користування в м. Буськ.

25. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в м. Буськ.

26. Про продаж права власності на земельні ділянки.

27. Про уточнення розмірів, площ та конфігурації земельних ділянок в м.Буську.

28. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в м.Буськ.

29. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

30. Про дострокове припинення повноважень депутатів Буської міської ради.

31. Різне.

Буський міський голова                                                                                Р.С.Сліпець