Ростислав Сліпець: жоден НД на території громади не повинен бути закритий та має продовжувати свою діяльність

Дата: 03.02.2021 15:06

Фото без опису

Сьогодні, 03 лютого, за участі Буського міського голови Ростислава Сліпця в міському народному домі відбулася нарада з директорами народних домів Буської територіальної громади.

Спільно з директорами та в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту міської ради Богданом Глуховецьким Ростислав Сліпець обговорив питання функціонування закладів культури та фінансові спроможності їх підтримки з міського бюджету, виконання планів роботи в умовах карантинних обмежень, кадрове забезпечення 38 діючих на сьогодні народних домів.

На тверде переконання очільника, жоден НД на території громади не повинен бути закритий та має продовжувати свою діяльність.

Також Ростислав Сліпець повідомив, що починаючи з 11 лютого буде проведено обстеження усіх народних домів, ознайомлення з їх роботою та наскільки якісно їх директори виконують свої обов'язки.