На базі Буського міського народного дому відбулась нарада керівників ЗЗСО

Дата: 05.03.2021 14:35

Фото без опису

4 березня на базі Буського міського народного дому відбулась чергова нарада керівників ЗЗСО територіальної громади, яку провів начальник відділу освіти, культури молоді та спорту Буської міської ради Богдан Глуховецький.

? Основний акцент наради ставився на:

- атестацію педагогічних працівників ЗЗСО;

- посилення контролю та відповідальність за здоров`я дітей у період пандемії COVID-19, щоденний моніторинг рівня захворюваності учнів та педагогів;

- заходи щодо протипожежної безпеки освітніх закладів;

- забезпечення безкоштовного харчування учнів та дотримання безпеки харчування у шкільних харчоблоках;

- планування закупівель для покращення матеріальної бази ЗЗСО.

? Галина Олійник, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Буської міської ради розповіла присутнім про особливості реєстрації статутів та порядок виготовлення інших установчих документів.

? Олена Ільницька, заступник начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Буської міської ради, звернула увагу керівників шкіл на організацію роботи щодо виготовлення та видачі документів про освіту випускникам 2020 року, наголосила на закінченні терміну реєстрації на ЗНО-2021 та важливість участі у пробному ЗНО-2021 педагогічних працівників, розповіла про основний аспект планування підвищення кваліфікації педагогічних працівників та врахування їх при проведенні атестації.