Повідомлення про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад

Дата: 09.03.2021 17:51

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Буська міська рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад ( три вакансії) адміністраторів відділу надання адміністративних послуг виконавчого комітету Буської міської ради.

Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії Буської міської ради такі документи :

• заяву про участь у конкурсі в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями;
  • заповнену особову картку форми (П-2ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовозобов?язаних);
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

Вимоги до кандидатів:

1. АДМІНІСТРАТОР ВІДДІЛУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вимоги до кандидата:

• вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра;
  • досвід служби в органах місцевого самоврядування, досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В»  або досвід роботи в установах та організаціях незалежно від форми власності;
  • вільне володіння державною мовою.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень, тощо надається за адресою: вул. Львівська 2, місто Буськ.

Конкурсанти складають письмовий іспит на знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції»,  а також законодавства з  урахуванням  специфіки функціональних повноважень посад, на які претендують конкурсанти.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

• визнані в установленому порядку недієздатними;
  • мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади;
  • у разі прийняття на службу будуть прямо підпорядковані або підлеглі особам, які є їхніми близькими особами;
  • позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений термін;
  • в інших випадках, установлених чинним законодавством.

Документи приймаються до 8 квітня 2021 року за адресою: вул. Львівська 2, місто Буськ.