В Буську відбудеться традиційний футзальний турнір серед команд вулиць міста

Дата: 17.03.2021 18:29

Фото без опису

Сьогодні, 17 березня, відбулася зустріч Буського міського голови Ростислава Сліпця з керівним складом федерації футболу територіальної громади та представниками команд вулиць Буська.

? Йшлося про підготовку та проведення вже найближчої неділі, 21 березня, традиційних змагань з футзалу на призи Буського міського голови в спортивному залі ДЮСШ.

Початок о 10.00 год.

? Зазначимо, що участь у турнірі візьмуть 7 команд вулиць: Папірня, Польна, Львівська, Хмельницького-Технічна, Центр, Лесі Українки, Галицька.

? Переможці та учасники змагань будуть нагороджені кубками, медалями, грамотами та грошовими призами від Буської міської ради.

? Також буде відзначено кращого гравця турніру, воротаря, бомбардира, команду в номінації "За волю до перемоги".

Фото без опису