Про внесення змін в розпорядження Буського міського голови №37 від 09.03.2021 року «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад у Буській міській раді»

Дата: 24.03.2021 11:11

Відповідно до статей 42, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 10 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування", Постанови КМУ № 169 від 15 лютого 2002 року «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців»:

1. Внести зміни в розпорядження Буського міського голови №37 від 09.03.2021 року «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад у Буській міській раді» виклавши пункт 1 в такій редакції:

«1. Оголосити конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб  місцевого самоврядування:

-  адміністратор відділу надання адміністративних послуг виконавчого комітету Буської міської ради (2 посади)».

1. Внести зміни до оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в частині, що стосується кількості вакансій адміністратора відділу надання адміністративних послуг виконавчого комітету Буської міської ради, а саме:
    • зменшити кількість вакансій адміністратора відділу надання адміністративних послуг виконавчого комітету Буської міської ради, на заміщення яких оголошений конкурс, з трьох на дві.
  2. Повідомлення про дане розпорядження опублікувати на офіційному сайті міської ради та у найближчому номері часопису «Воля народу».
  3. Конкурсній комісії враховувати дане розпорядження при прийомі документів від претендентів на заміщення вакантних посад.
  4. Контроль за дотриманням даного розпорядження покласти на голову конкурсної комісії Зеленюха В.М..

Буський міський голова                                                             Ростислав Сліпець