Буська міська громада
Львівська область, Золочівський район

Буські рятувальники проведуть навчання щодо організації заходів по реагуванню на надзвичайні ситуації

Дата: 29.03.2021 14:12

30 березня 2021 року в приміщенні адміністративної будівлі, яка розташована за адресою м.Буськ, вул.Львівська 2, працівниками Буського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області буде проводитися семінар-нарада з керівництвом та старостами Буської та Красненських громад для надання методичної допомоги в частині організації заходів цивільного захисту з питань службової діяльності з організації реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру. Початок о 10.00 год.

Також буде проведено демонстрацію зразків пожежно-рятувальної техніки з проведенням показових навчань, а саме: умовної пожежі адміністративної будівлі Буської громади.