Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Буської міської ради

Дата: 05.04.2021 17:20

Фото без опису

Найменування посади: директор комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Буської міської ради.
Умови оплати праці: посадовий оклад, доплати, надбавки відповідно до постанови КМУ від 30.08.2002 №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»

Кваліфікаційні вимоги до посади:
освіта вища, не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст за відповідною спеціальністю; стаж педагогічної роботи не менше п’яти років за відповідною спеціальністю.
Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше п’яти років на день їх подання;
  • довідку або інформацію  про відсутність судимості;
  • довідку про проходження попереднього (періодичного) медичного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі;
  • заяву про присутність близьких родичів у складі конкурсної комісії.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

За довідками звертатись: м. Буськ вул. Є. Петрушевича,27, ІІ-й поверх ( кабінет головних спеціалістів), тел.(0966306582) Ільницька О.І.

Дата, місце та етапи проведення конкурсу:
Дата та місце проведення: 29 квітня 2021 року о 10.00 год. за адресою: м. Буськ вул. Є. Петрушевича,27 І-й поверх (колишній методичний кабінет).

Етапи проведення конкурсу: 1 етап-вирішення 2-х ситуаційних завдань, 2 етап - проведення співбесіди.
Документи для участі у конкурсі приймаються впродовж 20 календарних днів від дня опублікування оголошення до 26.04.2021 за адресою: м. Буськ вул. Є. Петрушевича,27, ІІ-й поверх ( кабінет головних спеціалістів), тел.(0966306582) Ільницька О.І.