150 запашних пасок від Буської громади отримали поранені українські захисники, що перебувають у військово-медичному клінічному центрі Західного регіону у м.Львів

Дата: 29.04.2021 12:08

Фото без опису

За древньою християнською традицією, у передвеликодній час, прийнято робити добрі діла і вчинки милосердя, аби кожен відчув радість Христового Воскресіння.

? Працівники культури Буської міської територіальної громади продовжили добру щорічну акцію «Паска для захисника».

? 150 запашних пасочок, декорованих синьо-жовтими стрічками, надбужанські захисники, учасники ООС (АТО) Олександр Мошонкін та Ігор Генза доправили від нашої громади пораненим бійцям у військово-медичний клінічний центр Західного регіону у м.Львів, аби вони відчули нашу підтримку і вдячність, тепло домівки у Великодній час.

? До святкової акції долучилися школярі - учні 3 класу Буської ЗОШ I-III ст.№2. Яскраві, власноруч створені листівки з теплими словами побажань від дітей – чудовий дарунок!

? Віримо, що мільйони молитов за мир і спокій в Україні будуть почуті і тисячі чоловіків, батьків і синів повернуться до дому, а війна залишиться спогадом, який загартував і з’єднав кожного з нас.

Фото без опису