Ветерани бойових дій ІІ світової війни отримали від Буської міської ради продуктові набори

Дата: 07.05.2021 14:52

Фото без опису

? Буська міська рада напередодні Дня пам'яті та примирення та 76-ї річниці перемоги над нацизмом підготувала для безпосередніх учасників бойових дій ІІ світової війни продуктові набори.

? У п'ятницю, 7 травня, заступник Буського міського голови Володимир Зеленюх передав вітання Буського міського голови Ростислава Сліпця та пакет з продуктами харчування бущанину Лишаку Михайлу Степановичу, а ще подяку за захист України в роки війни з побажаннями міцного здоров'я та довгих років життя.

? Сьогодні ж представники влади відвідають ще одного ветерана у с.Новосілки Олійника Болеслава Костянтиновича, який не лише брав участь у боях з нацистами під час ІІ світової війни, але й є ветераном Української Повстанської Армії.

? Зазначимо, що Михайлові Лишаку та Болеславу Олійнику цьогоріч виповниться по 95 років.