Представники місцевої влади поклали квіти до могили Героя Небесної Сотні Ольги Бурої в с.Ріпнів

Дата: 21.05.2021 20:30

Фото без опису

???????? В переддень Дня Героїв заступник Буського міського голови Володимир Зеленюх та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Буської міської ради Богдан Глуховецький побували на кладовищі у селі Ріпнів, де помолилися, запалили лампадки та поклали квіти до могили учасниці Євромайдану Ольги Бурої.

???? Молода, тендітна наша землячка Ольга Бура могла радіти життю, будувати плани на майбутнє та їх реалізовувати... Та не судилося… Доля розпорядилася інакше – разом з іншими українськими патріотами вона віддала найцінніше - своє життя життя за незалежність та свободу України.