За підтримки Буської міської ради сьогодні біля міського народного дому відбулося святкове дійство з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 01.06.2021 15:09

???? ???? ???? Сотні дітей різного віку не лише з Буська, а й з інших населених пунктів нашої громади прибули на свято, аби взяти участь у конкурсах та іграх, квестах, майстер-класах, зробити фото біля фотозони, потанцювати, побачити екзотичних тваринок, посидіти за кермом поліційської машини, переглянути мільтиплікаційні фільми в глядацькому залі НД.

???? Завітав на захід з солодкими подарунками для дітей і Буський міський голова Ростислав Сліпець.

"Завдання родини, суспільства і держави — турбуватися про дітей. Адже для нас, дорослих, дуже важливо, щоб вони росли здоровими, щоб їх дитинство було радісним і щасливим", - зазначив очільник нашої громади.

???? Організатором заходу став відділ освіти, культури, молоді та спорту Буської міської ради.

Більше фото  в соціальній мережі facebook  Буська міська територіальна громада Львівської області