Для працівників закладів культури провели навчання з охорони праці та безпеки життєдіяльності

Дата: 04.06.2021 09:38

Фото без опису

? У Буському міському Народному домі сьогодні, 3 червня, відбулася виробнича нарада з працівниками закладів культури нашої територіальної громади.

???? Директори сільських Народних домів, працівники бібліотечної системи та вчителі музичних шкіл прослухали курс навчання з охорони праці та безпеки життєдіяльності, яке провели: Геннадій Булавенко – головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Буської міської ради; Володимир Райта – провідний інспектор Буського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області; Олена Ільницька –заступник начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Буської міської ради.

???? Були вивчені питання протипожежної безпеки та безпеки праці, обговорено перелік застережливих заходів, необхідних під час проведення масових акцій. Присутні працівники культури вели жваву дискусію та мали багато важливих запитань, на які отримали вичерпну відповідь.

???? Завершальним етапом навчання стане здача екзаменів з дотримання належних заходів безпеки у закладах культури Буської МТГ.