Буська міська громада
Львівська область, Золочівський район

На спортивному комплексі Буської ДЮСШ 11 червня завершився футбольний турнір серед команд закладів загальної середньої освіти Буської міської територіальної громади

Дата: 11.06.2021 22:20

Впродовж 7-8 та 11 червня відбулися відбіркові та фінальні ігри, які виявили переможців змагань.

?? Привітав кращі команди та окремих футболістів, нагородив кубками та грамотами переможців Буський міський голова Ростислав Сліпець спільно з представниками Асоціації футболу Буської МТГ та ДЮСШ.

? Зазначимо, що участь у турнірі взяли 12 команд, серед яких у груповому етапі визначили 8 кращих: Побужанський ЗЗСО, Буські ЗЗСО №1 і №2, Соколянський ЗЗСО, Буська Гімназія, Топорівський ЗЗСО, Новосілківський ЗЗСО, Новомилятинський ЗСЗО.

?? На першому фінальному етапі команди змагалися за вихід у півфінали за 1-4 і 5-8 місця.

?? За результатами півфіналів і фіналів, які відбулися 11 червня, команди ЗЗСО Буської МТГ розподілили місця таким чином:

1 місце Новомилятинський ЗЗСО ( вчитель Банах П.П.)

2 місце Буська Гімназія

3 місце Соколянський ЗЗСО

4 місце Побужанський ЗЗСО

5 місце Буський ЗЗСО N2

6 місце Топорівський ЗЗСО

7 місце Новосілківський ЗЗСО

8 місце Буський ЗЗСО № 1

? Кращим бомбардиром турніру став Дацків Руслан ( Побужанська ЗОШ) 12 м'ячів.