Кандидатуру Любові Огороднік подали на затвердження директором Буського міського народного дому

Дата: 14.06.2021 19:31

Фото без опису

За підсумками конкурсу та результатами таємного голосування конкурсна комісія з з проведення конкурсного добору на заміщення вакантної посади директора Буського міського народного дому вирішила подати на розгляд Буського міського голови Ростислава Сліпця кандидатуру Огороднік Любові Любомирівни та підписати з нею строковий трудовий договір терміном на 5 років за контрактом.

? Зазначимо, що конкурс на посаду директора міського народного дому відбувся 11 червня за участю ЗМІ, представників громадськості, здійснювалася відеофіксація. Двоє кандидатів (Л.Огороднік та М.Зеленська) представили на розгляд комісії власні програми розвитку установи на 1 та 5 років.

? Склад конкурсної комісії:

? Сергій Бондаренко - голова постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, охорони здоровя,фізкультури, спорту, соціального захисту населення та питань молодіжної політики;

? Людмила Рудіон - секретар міської ради;

? Михайло Зозуля - краєзнавець, член ГО "Товариство "Бужани";

? Ірина Палка - представник Буського осередку ГО Пласту НСОУ;

? Іванна Якимишин - директор Буської централізованої бібліотечної системи;

? Оксана Піджарко - керівник Народної вокальної формації "Надбужанки".