Ростислав Сліпець привітав працівників охорони здоров'я Бущини з професійним святом

Дата: 18.06.2021 13:36

Фото без опису

Щорічно у третю неділю червня в Україні відзначають День медичного працівника - професійне свято усіх, хто пов'язав своє життя з медициною. А це - лікарі, фельдшери, медсестри, санітари.

???? Сьогодні, 18 червня, напередодні свята, в актовій залі КНП "Буська ЦРЛ" відбулася урочистість, під час якої медичних працівників охорони здоров'я вітали Буський міський голова Ростислав Сліпець, голова Золочівської районної ради Орест Кавецький, директор медзакладу Володимир Замроз, голова профспілки Оксана Тарнавська.

"Сьогодні, в умовах пандемії, Ви на передовій порятунку здоров’я та життя наших людей. Віддано ведете цю боротьбу та даруєте надію на одужання. Як ніхто інший, розумієте цінність життя, цінність кожної хвилини та миті, які здатні його врятувати. Ви даруєте людям віру в майбутнє. Ваша професія гідна найвищої похвали та поваги від суспільства", - сказав Ростислав Сліпець, звертаючись до працівників медичної галузі.

? Відтак кращі за професією отримали цього дня від керівників місцевої та районної влади грамоти, квіти та подарунки.

? Грамотами Буської міської ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток охорони здоров'я Бущини та з нагоди відзначення Дня медичного працівника нагороджені:

???? директор КНП "Буська РЦЛ" Замроз Володимир Степанович;

???? сестра медична педіатричного кабінету Олеської амбулаторії ЗПСМ Бохонок Галина Степанівна;

???? водій санітарного автомобіля Завірюха Іван Васильович;

???? лікар-інфекціоніст інфекційного відділення Кульчицька Софія Леонідівна;

???? сестра-господиня терапевтичного відділення Бойко Олександра Андріївна;

???? рентгенолаборант рентгенологічного кабінету Штандара Ольга Олексіївна;

???? завідувач фельдшерсько-акушерським пунктом с. Заводське Куць Оксана Богданівна;

???? молодша медична сестра перев’язувальної хірургічно-травматологічного відділення Дячок Галина Миколаївна;

???? сестра медична хірургічно-травматологічного відділення Чапля Ірина Романівна;

???? сестра медична старша поліклініки Гудз Марія Володимирівна;

???? головна сестра медична Вовк Ірина Іванівна;

???? сестра медична старша терапевтичного відділення Матвіїв Уляна Миколаївна;

???? молодша медична сестра неврологічного відділення Лось Іванна Володимирівна.

? Надалі для медичних працівників відбулася святкова концертна програма за участю юної вокалістки Юлії Коваль та знаної Народної вокальної формації "Надбужанки".

Дівчата виконали ряд відомих популярних пісень: "Вишиванка", "Намалюй мені ніч", "Анничка", "Коханий", "Коліжанка", Квітка душа".

? Вела свято керівник "Надбужанок" Оксана Піджарко.

? Музичний супровід забезпечив звукооператор Буського міського народного дому Юрій Білик.