В неділю, 27 червня, в Буському міському парку імені Івана Франка відбулося святкування Дня молоді

Дата: 27.06.2021 18:00

Фото без опису

Під час чотиригодинної концертної програми перед чисельними глядачами на літній сцені парку виступили кращі представники художньої самодіяльності Буської та Красненської територіальних громад: окремі вокалісти, ансамблі та танцювальні колективи. Усі вони отримали грамоти та солодкі подарунки від Буської міської ради, а ще бурхливі оплески від глядачів.

? З святом мешканців та гостей міста привітав Буський міський голова Ростислав Сліпець.

"Тут зібралися люди різного віку, але, перш за все, з святом хочу привітати молоде покоління, адже воно є рушієм того нового, кращого, що є в нашій країні. Бажаю їм, аби вони зберегли свій юнацький запал енергії на все життя, стали патріотами своєї країни та хорошими людьми. Бо що вартує громада, місто без усіх Вас? Якщо в нас є гарні люди, то є гарне місто, гарна громада, успішна Україна", - зазначив у своєму виступі Ростислав Сліпець.

? Впродовж свята у парку діяли атракціони, гойдалки, фотозона, виїзна торгівля, наметовий табір пластунів, де кожен мав нагоду більше довідатися про цю патріотичну організацію, повправлятися у стрільбі з лука.

? Завершився день молодіжною дискотекою.

? Організаторами змістовної концертної програми стали працівники галузі культури Бущини відділу освіти, молоді та спорту міської ради. Окрема подяка Буському міському комунальному підприємству (кер. Надія Пінтоха), працівники якого відремонтували та оновили сцену, покосили траву, приготували безкоштовний куліш для всіх охочих, зробили все можливе, аби День молоді став вдалим і приємним.

? Ведучими свята були Любов Огороднік та Анастасія Гачкевич.