Дата: 27.06.2021 21:04

Фото без опису

Сьогодні, 27 червня, під час святкування Дня молоді Буський міський голова Ростислав Сліпець відзначив у номінаціях кращих молодих людей Буської міської територіальної громади 2021 року, які досягли значних результатів у своїй професійній діяльності, запам’яталися яскравими здобутками у спорті, мистецтві, вели активну громадську діяльність.

? Серед них:

???? "Кращий молодий лісівник" - Леонтій Драпак (лісничий Грабівського лісництва)

???? "Кращий молодий медичний працівник" - Софія Сандак (лікар-терапевт терапевтичного відділення Буської ЦРЛ)

???? "Кращий молодий працівник правоохоронних органів" - Іван Шкраба (ст.лейтенант поліції)

???? "Кращий молодий рятувальник" - Максим Тацій (пожежний-рятувальник ДПРЧ-14 ГУ ДСНС України у Львівській обл.)

???? "Кращий молодий працівник освіти" - Ірина Палка (вчитель математики Переволочнянського ЗЗСО)

???? "Кращий молодий працівник фермерського господарства" - Галина Ляхович (с.Кути)

???? "Кращий молодий працівник культури" - Мар'яна Цюпка (керівник зразкового хореографічного ансамблю танцю "Нові зірки")

???? "Краща молода спортсменка" - Орися Дем'янюк-Мочульська (майстер спорту України, член зб.команди України з легкої атлетики)