Ростислав Сліпець взяв участь в обласній нараді щодо будівництва і реконструкції об'єктів "Великого будівництва"

Дата: 06.07.2021 11:35

? В понеділок, 5 липня, Буський міський голова Ростислав Сліпець взяв участь в обласній нараді, яка відбулася під головуванням першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Андрія Годика з керівниками РДА, головами територіальних громад, замовниками будівництва та підрядними організаціями.

???? Тема зустрічі - об’єкти, які реалізовуються у поточному році за кошти державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) та у межах Програми Президента України «Велике будівництво».

???? Так, в межах наради розглянули питання будівельної готовності об’єктів, якості виконання робіт та стану освоєння коштів, передбачених на реалізацію Програми.

???? Зазначимо, що серед 16 об'єктів, що реалізуються на Львівщині в межах програми «Велике будівництво», є реконструкція спортивного ядра та трибун стадіону Буської ДЮСШ в м. Буськ по вул. Київська, 15.

/фото Львівська ОДА/