У Буську побувала депутат Львівської обласної ради Світлана Стечак

Дата: 16.07.2021 11:42

Фото без опису

? 15 липня у приміщенні виконкому Буської міської ради відбулася зустріч з депутатом Львівської обласної ради Світланою Стечак.

???? Під час спілкування з керівництвом Буської міської ради на чолі з головою Ростиславом Сліпцем, старостами, місцевими депутатами Світлана Стечак обговорила цілу низку актуальних питань. Зокрема, щодо функціонування та фінансування галузей освіти, культури, охорони здоров’я, стану та ремонту доріг, пасажирських перевезень.

???? Також йшлося про участь у конкурсах проєктів місцевих ініціатив та проєктів регіонального розвитку, збереження пам’яток історії та архітектури на території Буської МТГ.