Для Буської гімназії закуплено комплект обладнання для STEM-лабораторії

Дата: 23.07.2021 14:44

Фото без опису

???? Відділом освіти, культури, молоді та спорту міської ради за кошти залишку освітньої субвенції придбано для Буського ЗЗСО - Гімназії імені Є.Петрушевича при ЛНУ ім. І.Франка комплект обладнання для STEM-лабораторії на суму 996000,00 грн.

???? У ньому продукти компанії EdPro: три інтерактивні панелі для хімічного, фізичного і біологічного кабінетів, набори для лабораторних робіт «Амперій» - 11 (1 набір розрахований на 4 учнів), інтерактивні посібники в mozaBook та 3D-принтер, який буде зібрано фахівцями наприкінці серпня перед початком нового навчального року.

???? Тоді ж команда компанії ЕdPro, яка є українським виробником обладнання для освіти, програмного забезпечення та інтерактивних підручників, приїде до навчального закладу, аби показати вчителям, як успішно використовувати інноваційне обладнання в освітньому процесі.