У неділю, 5 вереcня, вперше за свою багаторічну історію відзначило день свого народження село Чучмани

Дата: 06.09.2021 11:22

Фото без описуПривітати щирих та працьових людей, які зібралися біля народного дому на святкування Дня села, прибули заступник міського голови Володимир Зеленюх, депутат міської ради Ірина Цюрко, староста Гумниського старостинського округу Тетяна Кравець, отці Тарас Мазурик та Ігор Домінський, а ще вихідці з Чучманів, які пам'ятають завжди звідки вони родом.

???? "Я щиро здоровлю усіх мешканців села з святом і передаю вітання від Буського міського голови Ростислава Сліпця. Бажаю миру та злагоди, добробуту кожній родині, щоб Ваше село розвивалося і тут народжувалися діти - наше славне майбутнє", - зазначив у своєму вітанні Володимир Зеленюх.

???? На сцені перед сільським НД відбувалася святкова концертна програма, участь у якій взяли талановиті діти та дорослі з Чучманів та Гумниськ, запрошені артисти.

???? Поряд кожен мав нагоду зробити світлину на пам'ять біля двох фотозон, оглянути виставку старожитностей, позмагатися у перетягуванні каната, в армреслінгу, дітлахи ж вправлялися у малюванні свого села, родини та України.

???? Переможці та учасники змагань, конкурсів отримали від організаторів та спонсорів свята призи.

???? Надалі було безкоштовне частування смачним бограчем та танці.

???? День села вдався завдяки старанням старости Тетяни Кравець, директора народного дому Ірини Окопної, активних мешканців села, меценатів.

Більше фото  на сторінці міської ради у соціальній мережі facebook Буська міська територіальна громада Львівської області