Відбулася V сесія Буської міської ради VІІІ скликання

Дата: 09.09.2021 18:20

Фото без опису Сьогодні, 9 вересня, відбулася V сесія Буської міської ради, яку провів міський голова Ростислав Сліпець. Депутати розглянули 48 питань порядку денного та прийняли відповідні рішення.

Серед них велика частина земельних питань, зміни до бюджету громади та прогноз на 2022-2024 роки, затвердження та розроблення детальних планів територій, про уповноваження старост на вчинення нотаріальних дій, надання адміністративних послуг та реєстрацію актів цивільного стану, питання діяльності установ, зміни їх положень, прийняття звернення до центральних органів влади щодо необхідності законодавчих змін, які нададуть громадам додаткові джерела наповнення бюджету, ін.
З усіма прийнятими рішеннями можна буде ознайомитися на нашому сайті в розділі "Сесії" у відведений законодавством строк (не пізніше 5 робочих днів з дня затвердження документа).