Представники нашої громади взяли участь в ХХХIV-ій Обласній Спартакіаді фізкультурно-спортивної реабілітації для людей з інвалідністю

Дата: 10.09.2021 17:29

Фото без описуПредставники ГО «Буська організація осіб з інвалідністю Львівської обласної асоціації ВО СОІУ» і Реабілітаційно-спортивного клубу інвалідів «Вікторія» з 8 по 9 вересня взяли участь в ХХХIV-ій Обласній Спартакіаді фізкультурно-спортивної реабілітації для людей з інвалідністю, яка відбулася в м.Червоноград на базі оздоровчо-лікувального комплексу «Ровесник».

???? Відкриття урочистої частини розпочалось з молитви і освячення святою водою всіх присутніх, виконанням Державного Гімну України.

????Підняття прапора доручили нашому спортсмену Олександру Саримсакову.

???? Наші учасники взяли участь у всіх видах: легкої атлетики (стрибки з місця в довжину, біг 60 м.), шашки, шахи, дартс, бочче та показали відмінні результати: Дончак Петро I місце стрибки в довжину та I місце у бігу на 60 метрів, Фабіянський Василь III місце шашки та III місце бочче.

???? Серед 16 команд наша спортовці здобули II загальнокомандне місце.

???? Поїздка команди відбулася за сприяння Квятковського Дмитра Олександровича та Буської міської ради.

???? Зазначимо, що організаторами спартакіади, як і щороку, є Львівський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» та ГО «Львівська обласна асоціація Всеукраїнської організації Союз осіб з інвалідністю України».