У Буську стартує І етап Шкільної ліги Львівщини!

Дата: 28.09.2021 09:38

Фото без описуЗ 29 вересня по 1 жовтня на спортивному комплексі Буської ДЮСШ відбудеться І відбірковий етап «Шкільної ліги Львівської області» серед футбольних команд закладів загальної середньої освіти Буської міської територіальної громади.

? Переможець змагань візьме участь у наступному етапі, який відбудеться навесні 2022 року серед команд Золочівського району.

????Зазначимо, що новий футбольний турнір «Шкільна ліга Львівської області» покликаний стати чи не наймасовішими футбольними змаганнями за останні роки на Львівщині, адже участь у ньому візьмуть усі загальноосвітні школи області І-ІІ та І-ІІІ ступенів у двох вікових категоріях (2008-го та 2010-го років народження).

Турнір складатиметься з 5-ти етапів, два з яких заплановано провести вже цієї осені. Змагання І, ІІ та ІІІ етапів проходитимуть на майданчиках зменшених розмірів у форматі «п’ять на п’ять», а розпочинаючи з ІV етапу в матчах братимуть участь дві команди, в кожній з яких по дев’ять гравців. Власне, на початкових етапах змагання розпочнуться на рівні територіальних громад.

Фінал «Шкільної ліги» (V етап) пройде на початку літа наступного року у Львові.