Привітання Буського міського голови з Днем міста

Дата: 03.10.2021 06:25

Дорогі жителі нашого древнього лелечого міста Буськ!

Прийміть мої щирі вітання з 924-річницею з дня першої письмової згадки про нього в  літописі «Повість минулих літ» та 610-ю річницею надання місту Магдебурзького права.

Стародавній і сучасний Буськ може пишатися тим, що в ньому народжуються і зростають покоління талановитих і працелюбних людей, спортсменів, митців та науковців, патріотів та захисників Української держави. Саме зусиллями його жителів створюється неповторний образ нашого міста, зберігається його багата на події та особистості історія, закладається майбутнє.

У такі свята кожен відчуває себе частиною великої родини, серця переповнює  радість і гордість за місто, яке стало затишною домівкою та поєднало нас воєдино, стало нещодавно центром новоствореної територіальної громади.

Усім мешканцям Буська бажаю міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!

Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання.

Хай наше місто над Бугом завжди розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

З Днем народження, рідне місто Буськ!

З повагою

Буський міський голова                                         Ростислав СЛІПЕЦЬ