У Буську відбулося патріотичне віче до Дня захисників і захисниць України

Дата: 14.10.2021 13:42

Фото без описуСьогодні, 14 жовтня, у величне храмове свято Покрови Пресвятої Богородиці, у Буську відбулося патріотичне віче за участю керівництва міста, учасників війни на сході, представників Спілки політичних в’язнів та репресованих, депутатів міської ради, громадськості.

???? Буський міський голова Ростислав Сліпець привітав з святом краян та ветеранів російсько-української війни.

"Впродовж семи останніх років ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, який демонструють українські військові на сході України. Вони виборюють майбутнє, про яке мріяли та за яке віддавали життя вояки УПА, Герої Небесної Сотні, тисячі патріотів, імена яких нам і досі невідомі. Мужність, самовідданість та віра цих українців надихають нас, додають сил та наснаги йти вперед та перемагати!

Сьогодні ми схиляємо голови перед загиблими, щиро дякуємо тим, хто повернувся із війни з російським агресором, та молимося за тих, хто зараз перебуває на фронті", - зазначив у своєму виступі Ростислав Сліпець.

???? Разом з учасниками ООС (АТО) міський голова поклав квіти до пам'ятника Покрови, вшанував хвилиною мовчання усіх полеглих українських героїв.

???? В межах проведення заходу звучали патріотичні пісні у виконанні тріо у складі Наталії Шишки, Лесі Паливоди та Катерини Гачкевич,а ще вокаліста Дмитра Барановського.

???? Вела урочистість методист Буського міського народного дому Оксана Піджарко.