15 жовтня у селі Соколівка Буської міської територіальної громади перепоховали віднайдені останки 16-ти воїнів Української повстанської армії

Дата: 15.10.2021 14:03

Фото без описуБратську могилу воїнів УПА, які стали жертвами радянського режиму, виявили фахівці комунального підприємства Львівської обласної ради “Меморіально-пошуковий центр “Доля”. За інформацією дослідників центру «Доля», з місця масового поховання ексгумовано рештки 16 людських тіл, 15 з них чоловічої статі та 1 тіло жінки, усі загинули у молодому віці.

???? Фахівці припускають, що тіла загиблих воїнів УПА забрали з поля бою і хаотично скинули до ями. Причина їхньої смерті – вогнепальні рани, отримані в бою, а також численні травми від ударів.