У селі Грабова відбулося Свято Бараболі

Дата: 18.10.2021 14:06

Фото без описуУ селі Грабова Яблунівського старостинського округу цієї неділі, 17 жовтня, вперше відбулося Свято Бараболі - так по-іншому ще називають картоплю - улюблений овоч дітей і дорослих, без якого важко уявити собі українську національну кухню.

???? Організатори підготували для сільчан та гостей змістовну святкову концертну ???? програму, атракціони для дітлахів, фотозону, а ще страви з картоплі, бундзики, бограч, вареники, різноманітні смаколики від місцевих господинь. ????

???? Серед гостей, хто приїхав на Свято Бараболі, були старости округів нашої громади, міські депутати, інші поціновувачі гарних українських традицій.

???? Найбільше до проведення свята долучилися староста Яблунівського старостинського округу Надія-Галина Романюк та директор Грабівського НД Павло Лукасевич.

/більше фото на сторінці міської ради в соціальній мережі facebook/