Працівники Буської міської ради щиро вітають з днем народження міського голову СЛІПЦЯ РОСТИСЛАВА СТЕПАНОВИЧА!

Дата: 20.10.2021 07:03

Фото без описуБажаємо Вам міцного здоров’я, життєвої наснаги, реалізації усіх задумів для розвитку нашої громади та її мешканців.

???? Хай Вас завжди підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, жителі Бущини.

???? Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

???? Нехай Вас оминають негаразди та непорозуміння, а усе хороше, зроблене з душею та наснагою, повертається до Вас сторицею.

????Родинного Вам тепла і Божої ласки! ????