У четвер, 16 грудня, відбудеться VII сесія Буської міської ради VIII скликання. Початок об 11.00 год.

Дата: 07.12.2021 14:59

Фото без описуВідповідне розпорядження «Про засідання VІІ  сесії Буської міської ради восьмого скликання» підписав Буський міський голова Ростислав Сліпець 6 грудня 2021 р. №277.

На розгляд сесії виносяться такі питання порядку денного:
1.Про порядок денний VII сесії Буської міської ради.
2.Про внесення змін до показників міського бюджету Буської територіальної     громади Золочівського району на 2021 рік.
3.Про міський бюджет Буської територіальної громади   Золочівського району на 2022 рік.
4.Про затвердження структури та  штатної чисельності виконавчих органів та апарату Буської міської ради
5.Про виплату надбавок  , премій, допомог Буському  міському голові
6.Про затвердження нової редакції  статуту Буського будинку дитячої та юнацької творчості
7.Про затвердження нових  редакцій статутів Буських МКП та ПВКГ
8.Про надання згоди на списання основних засобів
9.Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Буської міської територіальної громади військового містечка №11 по вул.Львівська  в м.Буську.
10.Про внесення змін в рішення Буської міської ради від 24.12. 2020 року  №27  « Про план роботи з питань підготовки  регуляторних актів  на 2021 рік».
11.Про затвердження порядку присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомого майна,  збудованим до 5 серпня 1992 року на території Буської міської територіальної громади.
12.Про план роботи з питань підготовки  регуляторних актів  на 2022 рік.
13.Про внесення змін в Програму  надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов»язалася поховати померлого на 2021-2025 роки.
14.    Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Буської міської територіальної    громади на 2022-2025  роки.
15.Про затвердження Програми розвитку культури Буської міської територіальної громади  на  на 2022 рік
16.Про затвердження на посади старост.
17.Про внесення змін в рішення Заводської сільської ради від 03.04. 2020 р. № 311 « Про передачу функцій замовника».
18.Про затвердження комплексної Програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлювальної енергетики на території Буської територіальної громади на 2022-2025 роки.
19.Про включення в Перелік об’єктів комунальної власності першого типу, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення електронних торгів (аукціону).
20.Про затвердження детальних планів територій.
21.Про розроблення детальних планів територій.
22.Про найменування новоствореної вулиці в с.Новий Милятин.
23.Про затвердження передавальних актів щодо прийняття майна, активів та зобов’язань юридичної особи  Олеського будинку дитячої та юнацької творчості.
24.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для індивідуального садівництва.
25.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
26.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.
27.Про затвердження технічної документації  щодо встановлення (відновлення)  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого  селянського господарства.
28.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
29.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
30.Про внесення змін в рішення Буської міської ради.
31.Про надання дозволу на виготовлення проектів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
32.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
33.Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі.
34.Про уточнення розмірів, площ та конфігурації земельних  ділянок.
35.Про припинення права користування земельними ділянками.
36.Про надання дозволу на виготовлення технічної  документації із  землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних  ділянок.
37.Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.
38.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для зміни цільового призначення.
39.Про передачу земельних ділянок у постійне користування.
40.Різне.