Відбулася zoom-конференція щодо розвитку спорту Львівщини у 2021 році та перспектив на 2022 рік

Дата: 17.12.2021 12:51

Сьогодні, 17 грудня 2021 року, відбулось засідання колегії управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації у форматі ZOOM– конференції, в якій від Буської міської територіальної громади взяв участь провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Дмитро Татарин.

Спортивний актив Львівщини розглянув питання роботи КЗ ЛОР «Львівського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», члени Колегії заслухали звіт КЗ ЛОР «Львівського обласного молодіжного центру» за поточний рік та пріоритети молодіжної політики на 2022 рік, реалізацію проєктів та заходів національно-патріотичного виховання молоді Львівщини, пріоритетність літніх та зимових видів спорту у Львівській області на 2022-2024 роки.