У Буській МТГ розпочато підготовку проєктів на конкурс місцевих ініціатив 2022

Дата: 11.01.2022 16:22

Фото без описуСьогодні, 11 січня, Буський міський голова Ростислав Сліпець провів нараду зі старостами, керівниками установ та організацій щодо підготовки заявок на участь у Конкурсах проєктів місцевих ініціатив та регіонального розвитку.

З цьогорічними умовами їх проведення, відповідно до обласної Комплексної програми регіонального розвитку на 2022 рік, ознайомив учасників наради начальник фінансового управління міської ради Михайло Постолюк.

Вже в понеділок. 17 січня, має бути напрацьований перелік проєктів, які подаватимуться на конкурс від нашої громади.

Відзначимо, що цьогоріч у Конкурсах передбачено ряд змін, – затверджено нові напрямки, зменшено відсоткову частку громади, а мінімальна вартість проектів стартує від 200 тисяч гривень.

Серед нових пріоритетів у Конкурсі 2022 додали історико-культурну спадщину та туризм, а також напрям спорт та молодь.

Отож, на 2022 рік у Конкурсі проєктів місцевих ініціатив визначено такі пріоритети:

1. Заклади загальної середньої та фахової передвищої освіти

2. Заклади дошкільної та позашкільної освіти

3. Охорона здоров’я

4. Культура

5. Безпека

6. Обласні заклади та установи, некомерційні комунальні підприємства обласної ради та заклади профтехосвіти

7. Історико-культурна спадщина та туризм

8. Молодь і спорт

9. Інше

У Конкурсі регіонального розвитку пріоритетними затверджено такі напрямки:

1. Житлово-комунальне господарство;

2. Медицина;

З. Освіта (новий пріоритет);

4. Безпека;

5. Економіка та туризм (новий пріоритет);

6. Інше.

Мінімальна вартість кожного мікропроекту повинна бути не меншою 200 тисяч гривень. Максимальна сума субвенції з обласного бюджету – 750 тисяч гривень.

Проєкт може бути підготований та зареєстрований в Конкурсі безпосередньо ініціативною групою.

Минулого року наша громада зареєструвала в Конкурсі 15 проєктів, з яких 8 були відібрані та отримали фінансування (6 місцевого і 2 регіонального розвитку).

Цьогоріч реєстрація проєктних заявок триватиме до 18.00 год. 21 лютого 2022 року.

З умовами та деталями конкурсу місцевих ініціатив можна ознайомитися на сайті Львівської обласної ради   ТУТ