В БУСЬКУ ВІДБУЛАСЯ ЦЕРЕМОНІЯ ПІДНЯТТЯ ПРАПОРА НА ЧЕСТЬ XXIV ЗИМОВИХ ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР-2022

Дата: 04.02.2022 19:14

Фото без описуСьогодні, 4 лютого, на спортивному комплексі Буської ДЮСШ відбулася церемонія підняття Олімпійського прапора за участю керівництва міської ради, спортовців, тренерсько-викладацького складу ДЮСШ, ветеранів спорту.

Підняти прапор під виконання олімпійського гімну було доручено кращим вихованцям дитячо-юнацької спортивної школи.

Також усі учасники заходу виконали Державний Гімн України та побажали українським олімпійцям здобути максимальну кількість нагород під час зимових олімпійських ігор.

????Зазначимо, до подій у Китаї протягом двох тижнів з 4 по 20 лютого буде прикута увага всього світу. У найголовніших стартах чотириріччя братимуть участь атлети з 95 країн світу, які розіграють 109 комплектів нагород в 7 видах спорту (15 дисциплін).

45 спортсменів представлять Україну на XXIV зимових Олімпійських іграх у Пекіні в 12 спортивних дисциплінах: біатлоні, бобслеї, гірськолижному спорті, лижному двоборстві, лижних гонках, санному спорті, скелетоні, сноубордингу, стрибках на лижах з трампліну, фігурному катанні, фристайлі та шорт-треку.