10 лютого запрацював інформаційний сайт 103 Окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ, яка дислокується на Львівщині

Дата: 11.02.2022 11:48

Фото без описуЗавдяки офіційному джерелу https://tro.lviv.ua/ охочі зможуть отримати лише правдиву інформацію про те, що таке територіальна оборона, у чому полягають її завдання, як можна приєднатися до лав резервістів та які документи для цього необхідні. Головний меседж звучить так: «Навчись захищати свій дім».

Також на сайті можна отримати контактні дані. Дізнатись про діяльність ТрО львів’яни можуть за номером гарячої лінії 15-80. Він скерує до Центру рекрутингу територіальної оборони, що на вул. Пекарській, 41. Жителі області користуватимуться номером 096 080 69 87, який з’єднує зі Штабом 103 Окремої бригади Сил ТрО.
Окрім того, створено сторінки у всіх соціальних мережах – Фейсбук, Телеграм, Інстаграм.
Довідково: на Львівщині функціонують 7 батальйонів ТрО. Чисельність резервістів у кожному в середньому становить близько 500 людей. Формування штабів управлінь ТрО в межах батальйонів області зараз на рівні 35%.